Ana Sayfa AVM 22 Nisan’da ‘Çağla’dan Masallar’ Kanyon’da

22 Nisan’da ‘Çağla’dan Masallar’ Kanyon’da

PAYLAŞ

Yaptığı etkinliklerle her yaştan misafirin kalbini kazanan Kanyon, bu yıl 23 Nisan öncesi çocukların hayal dünyasına katkıda bulunacak bir etkinliğe daha ev sahipliği yapıyor. Kanyon, anlatıcılığını Çağla Şıkel’in üstleneceği hem eğlenceli hem de öğretici bir masal yolculuğuna katılarak farklı bir deneyim yaşamak isteyen tüm çocukları 22 Nisan, Pazar günü Kanyon Cinemaximum’a bekliyor.

Hayal gücünün sınırları yoktur; masallarsa çocuklara ucu bucağı olmayan rengârenk bir dünya vaat eder. Bu gerçeği, Çağla Şıkel’in anlatacağı çocuk masalları ile yeniden hatırlamak için Kanyon çok özel bir etkinlik düzenliyor. 22 Nisan, Pazar günü Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşecek bu etkinlikte, Çağla Şıkel çocuklara “Altın İğneli Terzi” adlı masalı anlatacak.

Ayşim Özgür’ün bu etkinliğe özel yazdığı masalın kahramanı, dünyanın en şık kral ve kraliçesinin her baloda tüm gözleri üzerine çeken gösterişli kıyafetlerini diken Altın İğneli Terzi! Kraliçe Brokar ile Kral Kadife’nin kostümlerini diktiği gibi, doğduğu ilk günden itibaren kızları Prenses Saten’in de kıyafetlerini altın iğneli terzi dikmektedir. Zaman geçer, Prenses Saten büyür, balolara gitmeye başlar ve o balolarda giydiği kıyafetler dünyanın dört bir yanından da beğeni toplar. Lakin bir gün Altın İğneli Terzinin bir kızı olur ve o da tıpkı Prenses Saten gibi büyüdükçe etrafından kıyafetlerine övgüler almaya başlar. Bir gece Prenses Saten bir rüya görür ve uyandığında içine büyük bir kuşku düşer. İçindeki bu büyük ve rahatsız edici kuşkuyla bir karar alır. Eğer siz de Prenses Saten’in hissettiği kuşkunun sebebini ve bunun sonucunda aldığı karar yüzünden Altın İğneli Terzi ile kızının neler yaşadığını merak ediyorsanız, bu masal etkinliğini ajandanıza not edin. Hep birlikte sevginin gücünün kıskançlığı nasıl alt ettiğine tanık olalım
Masal ruhunu yaşatmak ve çocukların en özel gününde onları eğlenceli bir masal yolculuğuna çıkarmak için tüm çocukları Kanyon Cinemaximum’a bekliyoruz.

Tarih: 22 Nisan, Pazar
Yer: Kanyon Cinemaximum Salon 9
Saat: 14: 30 (1.seans) veya 16: 00 (2.seans)
Yaş Aralığı: 6- 10 yaş
Rezervasyon: 0212 317 53 00 / 0212 317 53 30
Etkinlik ücretsizdir.
Önceden rezervasyon yapılması rica olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here