Ana Sayfa İNDEKS 41 Burda AVM 41 Burda AVM’den Sevgililer Günü’ne özel sürpriz etkinlikler

41 Burda AVM’den Sevgililer Günü’ne özel sürpriz etkinlikler

PAYLAŞ

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve açıldığı günden itibaren Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 Burda AVM, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler ile bu günü daha özel kılıyor… Hande Kazanova, burçların aşk ve ilişki uyumlarını 41 Burda’ da anlatıyor…

Ünlü astrolog Hande Kazanova, 2018 yılında burçlar hangi açıdan, hangi gezegenin etkisinde kalacak?”, “Hangi burçlar, kimlerle daha iyi anlaşır?”, “Sizin için ideal eş hangi burçtan?” başlıkları ile burçların aşk ve ilişki uyumlarını 14 Şubat’ a özel olarak saat 14.00’te anlatacak.

Baş başa romantik yemek…
12-14 Şubat tarihleri arasında aynı gün içinde 41 Burda AVM’ den toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Barista Plus ya da Mado’nun keyifli atmosferinde çift kişilik romantik bir yemek kazanma fırsatını yakalayacaklar.

Baş döndüren hediye Volvo V40…
41 Burda AVM’ de 15 Kasım 2017-31 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenen araç kampanyası kapsamında 14 Şubat saat 15.00’da sevilen astrolog Hande Kazanova’nın katılımıyla düzenlenecek çekiliş ile 1 talihliye Volvo V40 hediye edilecek.

‘İlk Görüşte Âşık Olunacak’ Sevgililer Günü Atölyesi


41 Burda AVM’nin Sevgililer Günü için hazırladığı bir diğer etkinlik ise, 7’den 70’e herkesin yaratıcı fikirlerine destek veren edding iş birliği ile gerçekleştirdiği “İlk Görüşte Âşık Olunacak Sevgililer Günü Atölyesi”. Kocaelililer, edding iş birliğiyle gerçekleştirilecek atölyede kendi elleriyle hediyelerini hazırlayarak bu özel güne ayrı bir anlam katacak.

10 Şubat Cumartesi günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında her saat başı 1 seans ücretsiz olarak gerçekleştirilecek ‘İlk Görüşte Âşık Olunacak Sevgililer Günü Atölyesi’ ile kalp desenli kupaları boyayarak elleriniz ile hazırladığınız en özel hediyeyi verin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here