Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Adana Optimum’un talihlisi Toyota’sına kavuştu

Adana Optimum’un talihlisi Toyota’sına kavuştu

PAYLAŞ

Adanalılara bir alışveriş merkezinden fazlasını yaşatan Optimum Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Optimum AVM, bir ziyaretçisine düzenlediği çekilişle sıfır kilometre son model Toyota C-HR kazandırdı.

Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduran Adana Optimum Alışveriş Merkezi, yine heyecanı zirvede tutuyor. Optimum AVM’nin düzenlediği çekilişle sıfır kilometre son model Toyota C-HR kazanan Serdal Gürakan lüks otomobili teslim aldı.

Optimum Alışveriş Merkezi 5 Haziran – 10 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen ve aynı gün içinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin katılabildiği kampanya ile bir ziyaretçisini daha lüks otomobil sahibi yaptı.

Moda ve eğlencenin kalbi Optimum AVM, Milli Piyango İdaresi ve noter gözetimindeki çekilişle, son model Toyota C-HR’nin sahibini belirledi. Optimum ziyaretçilerinin de büyük heyecanla izlediği çekilişte, son model Toyota C-HR lüks otomobilin talihlisi Serdal Gürakan oldu.

Optimum AVM’nin 10. lüks aracını kazanmanın mutluluğunu yaşayan Gürakan, aracını Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Kemal Hiçyakmazer’den teslim aldı.

Moda ve eğlencenin merkezi Optimum’a çok sık geldiklerini belirten talihli Gürakan, “Optimum’da her zaman alışverişi büyük bir keyifle yapıyoruz. Hem alışveriş yapıp hem kazanmanın keyfini yaşattığı için Optimum Ailesi’ne teşekkür ederim” dedi.

Optimum’un ilk günden beri yoğun ilgi gören otomobil kampanyasına 31 bin 915 kişi katılırken, kampanyada 114 bin 881 adet çekiliş kuponu dağıtıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here