Ana Sayfa İNDEKS Alfemo Alfemo 106. mağazasını Sivas’ta açtı

Alfemo 106. mağazasını Sivas’ta açtı

PAYLAŞ

Türkiye mobilya sektörünün önde gelen markalarından Alfemo, Türkiye’de ve yurtdışında sayıları hızla artan mağazalarına Sivas’ta bir yenisini daha ekledi

Alfemo’nun görkemli bir törenle gerçekleşen Sivas Mağazası’nın açılışına Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Davut Gül, Milletvekili Hilmi Bilgin, Belediye Başkan Vekili, Oda Başkanları ve çeşitli STK üyelerinin katıldı.

Alfemo Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu ve Satış-Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler’in ev sahipliğinde gerçekleşen törende konuşan Murtezaoğlu şunları söyledi:

“Markamızın 20. yılını kutladığımız günlerde; 106. Mağazamızı Sivas’ta açmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Alfemo olarak daima; mobilya endüstrisindeki trend, değişim ve yenilikleri tasarladığımız ürünlere yansıtmayı misyon edindik.
Yüksek üretim kapasitesi, güçlü satış/dağıtım ağı ve arkasına aldığı Turquality desteği Alfemo’ya yalnız Türkiye’de değil; çok geniş bir coğrafyada tüketicileri kaliteli ve yenilikçi, tasarım ürünü mobilyalarla buluşturma olanağı sağlamaktadır.”

Alfemo mobilya koleksiyonunun yanı sıra Kids&Teens Markalı bebek, çocuk ve genç odası takımlarının, yatak ve uyku tekstili ürünlerinin Sivaslıların beğenisine sunulduğu mağazada bir hafta boyunca devam edecek açılışa özel ekstra yüzde 20 indirim fırsatı sunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here