Ana Sayfa Gündem Anta ve Freddy, Starcity Outlet’te

Anta ve Freddy, Starcity Outlet’te

PAYLAŞ
JLL Türkiye yönetimine geçen Starcity Outlet, marka karmasına bir yenisini daha ekledi. Anta ve Freddy, Starcity Outlet’te sporseverlerle buluştu.

1 Temmuz itibariyle JLL Türkiye yönetimine geçen Starcity Outlet dünya markalarını bünyesine katarak, marka takipçisi ve indirim meraklısı ziyaretçilerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü spor giyim markası Anta ve Freddy’yi Türkiye’ye getiren NeoTrend, Starcity Outlet’te açtığı yeni mağazası ile hizmet vermeye başladı.

Anta’nın spor ayakkabı ve Freddy’nin spor tekstili ürünlerinde en yeni kreasyonların bulunabileceği mağaza, “şık ve sade” konseptiyle dekore edildi. Anta ürünlerine ayrılan kısımda teknoloji odaklı çizgiler hâkimken, Freddy’e ayrılan bölümde beyazın tonları ve krom kaplamalar öne çıkıyor. Ayrıca, Freddy’nin kalça ve basen bölgesinde toparlama, bir beden küçültme ve kaldırma özelliğine sahip “WR.UP” kreasyonu için mağazada özel bir bölüm bulunuyor.

Spor ayakkabı ve spor giyim ürünleriyle Freddy Anta, açılışa özel kampanya ve fırsatlarıyla Starcity Outlet’te sizi bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here