Ana Sayfa İNDEKS Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Dünyası sahaya çıkıyor

Ayakkabı Dünyası sahaya çıkıyor

PAYLAŞ

Ayakkabı Dünyası, Türkiye Basketbol 1. Ligi’nin başarılı ekiplerinden Bakırköy Basket ile gerçekleştirdiği forma ve ayakkabı ekipmanları sponsorluğuyla, spora verdiği desteğe devam ediyor.

Ayakkabı Dünyası yeni şampiyonluklara imza atmak için sahaya çıkıyor. Türkiye’de ayakkabı perakendeciliğinin öncü isimlerinden olan Ayakkabı Dünyası, Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Bakırköy Basket ile forma ve ekipman sponsorluğu anlaşması imzaladı. Sponsorluk töreni, Ayakkabı Dünyası Genel Müdürü Uygar Turcan ve Bakırköy Basket Spor Kulübü Başkanı Murad Geyimci ve Genel Müdür Uğur Türker’in katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan iş birliği kapsamında Türk basketboluna ve gençlere katkı sağlama prensibiyle mücadele eden Bakırköy Basket, 2017-18 Basketbol Sezonu boyunca Ayakkabı Dünyası markalı forma ve spor malzemelerini kullanacak. Bakırköy Basket ile imzaladıkları sponsorluk anlaşmasının kendileri için mutluluk verici olduğunu belirten Ayakkabı Dünyası Genel Müdürü Uygar Turcan “Ayakkabı Dünyası olarak sporun birleştirici gücüne inanıyoruz. Bu anlaşma ile hem spora ve sporculara verdiğimiz desteği pekiştirmek hem de Bakırköy Basket’e 1. Lig şampiyonluğu yolunda katkı sağlamak istiyoruz. Her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Büyükten küçüğe herkesi yüzlerce marka ve modeli içeren koleksiyonla buluşturan Ayakkabı Dünyası, Bakırköy Basket’e verdiği destek ile spora katkı sunmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here