Ana Sayfa Marka-Mağaza Bien Öykü Yapı Bursa’da açıldı

Bien Öykü Yapı Bursa’da açıldı

PAYLAŞ

Bien’in, Öykü Yapı Mağazası Bursa Nilüfer İlçesi’nde düzenlenen bir törenle hizmete açıldı. Açılış konuşmasını Öykü Yapı Mağazası’nın sahibi Yeşim Şarlı’nın yaptığı açılışa Bursa iş dünyasının temsilcileri, Bien’in kurucusu Nurullah Ercan, Bien yöneticileri ve çalışanları katıldı.

Bien’in Bursa’daki bayisi Öykü Yapı’nın açılışı birçok kesimi de bir araya getirdi.

Törene Bursa Nilüfer İlçesi Belediye Başkanvekili Rahşan Duygu Tursun, Esnaf ve Zanaatkarlar Odası Başkanı Arif Tak, Osmangazi Belediye Başkan Vekili Ahmet Köken ve Ak Parti Bursa İl Başkan Yardımcıları, Ercan Şirketler Topluluğu ve Bien Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Ercan, Bien Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ercan, Bien Seramik Genel Müdürü Metin Savcı, Bien Bölge Müdürleri, Bien yöneticileri, Bien çalışanları, Milli Basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri, ünlü manken Özge Ulusoy, çok sayıda basın mensubu ve Bursalı iş insanları katıldı.

Lüks seramik mağazası
Öykü Yapı Showroom’un açılış konuşmasını mağaza sahibi Yeşim Şarlı yaptı. Şarlı konuşmasında “Bu mutlu günümde sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyorum. Hayallerin tüm engelleri aştığını gördüm. Niyeti halis olanın öyküsü güzel olurmuş dedik ve yeni mağazamızı bugün sizlerle birlikte açmak için burada toplandık. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Öykü Şarlı’nın ardından konuşma yapan Ercan Şirketler Topluluğu ve Bien Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Ercan konuşmasında “Kıymetli arkadaşımız, değerli iş ortağımız Öykü Yapı’nın böyle bir niyeti olduğunu hepimiz biliyorduk. Sağ olsun öyle bir eser yapmış ki düşündüğümüzün çok ötesinde bir showroom yaratmış. Biz yıllardır Bien Yapı olarak sektörde bu işi geliştirmeye çalışıyoruz ve belli bir seviyeye geldiğimizi düşünüyoruz. Biliyorsunuz ki sanayinin hiçbir zaman üst noktası yok, ticaretin de öyle. Hedefimiz markamızı devamlı daha üst seviyelere çıkarmak. Bu işi de bayilerimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Öykü Yapı’ya teşekkürlerimi sunuyor ve iyi dileklerimi iletiyorum” dedi.

Bien Seramik’in, Bursa’daki yeni mağazası 3 katlı ve 2 bin 500 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek. Mağazada Bien’in özel tasarım ürünleriyle hazırlanmış 38 canlı mekan bulunuyor. Banyo canlı mekanlarının yanı sıra Bien’in 20 mm’lik ürünlerini sergilediği konseptler de tasarlanmış.

Mağazanın satış ofisi ve büyük toplantı odasına ek olarak çalışanlara, konuklara hizmet verecek bir de Öykü Cafe’si bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here