Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Burger King, Ünye AVM’de

Burger King, Ünye AVM’de

PAYLAŞ

Burger King, hızlı servis sektöründe TAB Gıda kalitesini güçlü franchise sistemiyle tüm Türkiye’ye yaymaya devam ediyor. Ordu Ünye AVM’de yeni açılan restoranıyla perakende zincirine bir halka daha ekleyen Burger King, lezzet düşkünlerine hizmet vermeye başladı.

Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lider markası TAB Gıda güvencesiyle Burger King, lezzet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Burger King, güçlü franchise sistemiyle Ordu Ünye AVM’deki yeni restoranını onlarca çeşit menü alternatifleriyle hamburger severlerin hizmetine sundu.

TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Burger King’in ana geliştirici ve üretici haklarını alarak Türkiye’ye getirmemizle başlayan süreçte bugün Burger King’in dünyadaki en büyük master franchisee’si konumundayız. Türkiye genelinde 70’ten fazla ilde 600’den fazla Burger King restoranımız bulunuyor. Başarımızın temelinde uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmet anlayışı yatıyor. Hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosistemimiz var. TAB Gıda markalarının sektördeki gücü, yatırımcılarımıza hazır sistem içerisinde yatırım yapma imkânı sağlıyor. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcilere kapımız açık.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here