Ana Sayfa AVM Capacity’de çocuklara yarı yıl coşkusu

Capacity’de çocuklara yarı yıl coşkusu

PAYLAŞ

Bakırköy’ün yaşam merkezi Capacity, Ocak ayı boyunca küçük konuklarına özel, farklı farklı ama çok eğlenceli etkinlikler düzenliyor. Sömestr döneminde ise her gün yaratıcı atölyelerle yarı yıl tatilini renklendirecek.

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, Ocak ayında küçük konuklarını mutlu edecek yoğun bir etkinlik programı hazırladı. Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ocak ayı boyunca her hafta sonu, 14.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenecek atölyelere minik misafirlerini bekliyor. Çocuklar mozaik yapımı, tuval boyama, 3 boyutlu puzzle yapımı gibi atölyelerle yeteneklerini konuşturacak.

Capacity Alışveriş Merkezi’nin 23 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen sömestr etkinlikleri kapsamında ise her gün yaratıcı atölyeler yer alıyor. Çocuklar, tatil süresince bu tasarım atölyelerinde hem yeteneklerini geliştirme hem de sosyalleşme şansı bulacaklar.

Capacity AVM Ocak Ayı Etkinlik Programı


Tuval Boyama Atölyesi 7-8 Ocak 2017
Mozaik Atölyesi 14- 15 Ocak 2017
3D Puzzle Atölyesi 21 -22 Ocak 2017
Sömestr Yaratıcı Atölyeleri 23 Ocak – 5 Şubat 2017 (her gün)

Ayrıca, 14 Ocak tarihinden itibaren Ocak ayı sonuna kadar her haftasonu alışveriş merkezinin B1 zemin katına kurulan “Satranç Alanı”nda dileyen misafirler eğitmenler gözetiminde satranç oynabilecek, sevdikleri ile satranç müsabakaları düzenleyebilecek ve Capacity Alışveriş Merkezi’nin her yıl Mayıs ve Kasım aylarında geleneksel olarak düzenlediği satranç turnuvasına hazırlanabilecekler.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, kafeleri, gece saat 02.00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here