Ana Sayfa AVM Capacity’de Mini Cooper’lar Simge ile sahiplerini buldu

Capacity’de Mini Cooper’lar Simge ile sahiplerini buldu

PAYLAŞ

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 10. yılına özel olarak düzenlediği, ödüllü radyo programcısı Yasemin Şefik’in sunduğu çekiliş töreninde, 3 muhteşem Mini Cooper otomobil sahipleriyle buluştu.

Değerli ziyaretçilerin, Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkililerinin huzurunda, 14 Nisan Cumartesi günü saat 13.00’te Capacity AVM B1 katında düzenlenen törende kampanyanın ikinci etabı gerçekleşti. 5 Şubat – 8 Nisan 2018 tarihleri arasında 125 bin 413 kişinin katılım gösterdiği kampanyanın 2. Dönem çekilişinde 3 şanslı kişi, muhteşem 3 Mini Cooper’ın sahibi oldu. Çekiliş töreni, Best FM canlı yayınıyla Yasemin Şefik ve Simge’nin samimi sohbeti ile devam etti.

Simge’nin biricik kızı; kedisi

3 Mini Cooper otomobilin sahiplerini bulduğu çekiliş törenine, ziyaretçilerin katılımı yoğundu. Çekilişin ardından gerçekleşen söyleşide Simge Sağın, geçtiğimiz günlerde gündeme damga vuran ‘Simge’nin gizlediği kızı’ haberlerine de açıklık getirdi. Sağın, “Çok sevdiğim bir dişi kedim vardı ve kayboldu. Dişi olduğu için kızım diyordum. Kaybolduğunda kızım, kızım diyerek onu aradığım esnada haberler yapılmış. Gerçekten bir kızım varmış gibi haberlerin çıkması beni de gerçekten çok şaşırttı” açıklamasında bulunarak yalan haberlerin yapılmasına tepki gösterdi.

Gerçekleşen keyifli söyleşinin ardından hayranlarına mini konser ziyafeti sunan Simge, etkinliğin sonuna doğru sevenleriyle bol bol fotoğraf çekildi. 9 Nisan – 29 Mayıs 2018 tarihleri arasında devam eden 3. Dönem kampanyasında Mini Cooper otomobil heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin muhteşem Mini Cooper kampanyasında kazanan talihli siz olabilirsiniz!

5 Şubat – 8 Nisan 2018 Mini Cooper Çekiliş Sonuçları

Asil Kazanan Listesi
Mini Cooper 5 Kapı Yeşil – 011407 numaralı Nihal Aytar
Mini Cooper 5 Kapı Beyaz – 015486 numaralı Neşe Akgün
Mini Cooper 3 Kapı Kırmızı – 049487 numaralı Yeşim Işık Günel

Yedek Kazanan Listesi
Mini Cooper 5 Kapı Yeşil – 031983 numaralı Aykut Kalaylı
Mini Cooper 5 Kapı Beyaz – 094874 numaralı Gülay Aydın
Mini Cooper 3 Kapı Kırmızı – 012140 numaralı Salih Türkürkmez

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here