Ana Sayfa Marka-Mağaza CarrefourSA’dan altı yeni market

CarrefourSA’dan altı yeni market

PAYLAŞ

Türkiye perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, yılın son üç gününde İstanbul, Ankara ve Karabük’te altı yeni marketi hizmete açarak 2018’e merhaba diyor.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, market ağını genişletmeye devam ediyor. Yılın son günlerinde market açılışlarına hız veren CarrefourSA, 28 Aralık tarihinde İstanbul Seyrantepe Sanayi Mahallesi’nde, 29 Aralık tarihinde İstanbul Acıbadem ve Ankara Yaşamkent’te, 30 Aralık’ta da Bolu Borazanlar’da birer süpermarket açtı.

Türkiye’nin ilk süpermarket zinciri olan Gima’ya olan yatırımlarını sürdüren CarrefourSA, 29 Aralık’ta Ankara Abidinpaşa ve 30 Aralık’ta da Karabük Kares AVM’de birer Gima açılışı gerçekleştirdi. Böylelikle Gima’nın Ankara’daki dördüncü marketi de hizmete girmiş oldu.

CarrefourSA, sebze – meyveden taze balığa, süt ürünlerinden şarküteriye, pastadan ekmeğe ve yerel ürünlere kadar tazelikten ödün vermeden kaliteli ve geniş ürün yelpazesini, servis kalitesi doğrultusunda uygun fiyat politikasıyla birlikte sunarak tasarrufun adresi olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here