Ana Sayfa AVM Çocuklar Ninja Kaplumbağalar ile Tepe Nautilus’ta buluşacak

Çocuklar Ninja Kaplumbağalar ile Tepe Nautilus’ta buluşacak

PAYLAŞ

Tepe Nautilus, 20 – 23 Nisan ve 27 – 29 Nisan tarihleri arasında minik ziyaretçilerini Ninja Kaplumbağalar ile buluşturuyor. Ninja Kaplumbağaların birbirinden eğlenceli şovları çocuklara keyifli anlar yaşatacak.

İstanbul’un tam kalbinde eğlence ve sanat dolu aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, çocukları bu kez de Ninja Kaplumbağaların renkli dünyasına götürüyor. 20 – 23 ve 27 – 29 Nisan tarihleri arasında çocuklar Ninja Kaplumbağalar sayesinde hem hayal güçlerini geliştirecekler hem de eğlenceli şovları izleyecekler.

Ninja Kaplumbağalar Leonardo, Michelangelo, Raphael ve Donatello maskotları eğlenceli şovları ve oyunları ile keyifli anlar yaşatacak. Minik ziyaretçiler, manyetik tırmanma duvarı sayesinde Ninjalara özgü atletik becerilerin tadına varacak, hafıza panosundaki eşini bulma oyunu ile hafızalarını geliştirecekler.
Ninja Kaplumbağa hayranları, maske boyama atölyesinde şablonlarla oluşturdukları el yapımı maskeleri ile en sevdikleri Ninja Kaplumbağa karakteri olmanın sevincini yaşarken, yeteneklerini de keşfedecekler.

Tepe Nautilus tüm çocukları ücretsiz etkinliklerine davet ediyor.

Etkinlik Tarihleri: 20 – 23 Nisan ve 27 – 29 Nisan
Etkinlik Saatleri: 12.00 – 19.00
Maskot Show: 13.00 – 13:30 / 15:00 – 15:30 / 17:00 – 17:30
Etkinlik Yeri: 1. Kat Sergi Alanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here