Ana Sayfa AVM Çocuklar Trump AVM’de eğlenecek

Çocuklar Trump AVM’de eğlenecek

PAYLAŞ

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Çoraptan Kardan Adam” tasarlayacaklar. 7 Ocak Cumartesi günü “Her Şey Elimizde” , 8 Ocak Pazar günü ise “Benim Güzel Pabuçlarım” adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Çoraptan Kardan Adam” tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.
7 Ocak Cumartesi günü “Her Şey Elimizde”, 8 Ocak Pazar günü ise “Benim Güzel Pabuçlarım” adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Çoraptan Kardan Adam Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaratıcılıkları kapsamında kış aylarının en sevilen figürü kardan adamı kendileri tasarlayacak. 14.00 – 15.00 ve 16.00 saatlerinde gerçekleşecek “Çoraptan Kardan Adam Tasarlama Atölyesi” nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here