Ana Sayfa AVM Da Vinci Learning Keşif Treni, Marmara Forum’da

Da Vinci Learning Keşif Treni, Marmara Forum’da

PAYLAŞ

Marmara Forum, çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimleri için hem eğlenceli hem de eğitici etkinlikler alanında Türkiye’de bir ilke imza atarak dünyaca ünlü televizyon kanalı Da Vinci Learning’in Keşif Treni’ni her hafta sonu çocuklar ile buluşturacak

Marmara Forum Çocuk Kulübü, renkli ve öğretici etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Her ay milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Marmara Forum, toplumsal sorumluluk bilinciyle çocukların eğitimine katkı sağlayacak vizyoner projelere imza atıyor.

Eylül ayı boyunca her hafta sonu Marmara Forum’un ev sahipliği yapacağı, çocuklar ve aileler için zengin ve özgün içerikte hazırlanmış belgeselleri ile tanınan dünyaca ünlü televizyon kanalı Da Vinci Learning’in Keşif Treni; arkeoloji, işlevsel sanat, robotik ve fen bilimleri alanlarında düzenlenen atölye çalışmalarını profesyonel eğitmenler eşliğinde ilk kez çocuklarla Marmara Forum’da buluşturuyor.

Da Vinci Learning Keşif Treni eğitimleri, 1 Ekim Pazar günü dahil, Eylül ayı boyunca her hafta sonu 12.00 – 20.00 saatleri arasında minik ziyaretçilerini ücretsiz ağırlamaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here