Ana Sayfa İNDEKS English Home English Home ile sağlıklı yaşam

English Home ile sağlıklı yaşam

PAYLAŞ

Yaşam alanlarında hayali kurulan doğal ve sağlıklı ürünler English Home mağazalarında sunuluyor.

Daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyenler, bu tema ürünleri tam size göre. Narenciye sıkacağından bambu tabaklarına, organik bebek ürünlerinden, bambu saten nevresim takımlarına, daha sağlıklı bir yaşama adım atmak için; doğal ve güvenilir ürünler yeni tema ile English Home mağazalarında.

Doğada en sağlıklı ve dayanıklı ağaç olan yüzde 100 doğal bambu bitkisinden oluşan tema ürünleri, bakteri barındırmadığı gibi çevreye kimyasal bir tehlike saçmıyor, karbon salınımını azaltıyor. Bambu mama takımları ve mutfak ürünleri ile sevdiklerinize, kendinize, sağlıklı sunumlar yapabilir, nevresim takımları ile yatak odanızda da sağlıklı yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Neden bambu?
Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi bambu dayanıklı yapısı, hafif dokusu ve çevre dostu olması özelliği ile son dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Diğer ahşap ürünlerine göre 3 kat daha dayanıklıdır. Yapısı itibari ile kullanıldığı eşyaların antibakteriyel olmasını sağlayıp ve çevreci olmasıyla karbon salınımını azaltır. Kısacası uzun ömürlü yeşil bir dünyaya katkı sağlamak ile birlikte sizlerin de güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

“Plastik poşet kullanmıyorum!”
Ailelerimize bırakacağımız en büyük mirasımız daha yeşil bir çevre. Çevreye verilen en büyük zararın nedeni ise şüphesiz naylon plastik poşetler. Doğada geç çözünmesinin yanı sıra, naylon poşetlerdeki petrol hammaddesinin insan ve hayvanların sağlığına geri dönüşü olmayan zararlar verdiği bilinmektedir. Naylon poşetlerin kullanımının azaltılması için farkındalık oluşturmak için ‘’Plastik Poşet Kullanmıyorum’’ kampanyasını başlatan English Home; “Sağlıklı Yaşam” tema ürünleri ile birlikte doğa dostu ve bio – bozunur özellikteki poşetlerini bilinçli tüketicilerine sunuyor.
Sağlıklı yaşam tema ürünlerine ulaşmak için 9 Kasım’dan itibaren, English Home’un 300’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here