Ana Sayfa AVM Flyinn AVM ramazan etkinlikleri başlıyor

Flyinn AVM ramazan etkinlikleri başlıyor

PAYLAŞ

Flyinn AVM, hazırladığı birbirinden keyifli etkinlikler ile ramazan ayını karşılayacak. “11 Ayın Sultanı Ramazan”ı her yıl olduğu gibi geleneksel ramazan etkinlikleri ile göz dolduracak.

On bir ayın sultanı olan Ramazan ayını dolu dolu geçirmeyi planlayan Flyinn AVM ramazan ayı boyunca iftar sofralarının keyfini alışveriş merkezinde çıkaran müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve onlara keyifli bir Ramazan süreci yaşatmak için ramazan ayı boyunca her cuma, cumartesi ve pazar günleri ramazan etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Ramazan ayı boyunca her hafta sonu iftar saati öncesinde yapılacak olan Semazen gösterileri ve Aşuk ile Maşuk etkinlikleri ile AVM müşterilerinin eğlenceli bir ramazan ayı geçirmesi planlanıyor. Bu etkinliklere ek olarak Ramazan ayı boyunca her hafta sonu 14.00-15.30 saatleri arasında yapılacak olan Hacivat Karagöz Kukla Yapım Atölyesi ve özel konseptlerle hazırlanmış “Çocuk Atölye Çalışmaları” ile çocukların dopdolu bir ramazan geçirmesi sağlanacak.

Ayrıca sade ve etkileyici anlatımlarıyla herkes tarafından sevilen ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş, samimi bir sohbet için Flyinn AVM’ye geliyor. Sunduğu televizyon programlarındaki samimi dini sohbetleriyle milyonları ekran başına toplayan Prof. Dr. Mustafa Karataş, 27 Mayıs Pazar günü 14.00-15.30 saatleri arasında Flyinn AVM’ de sevenleri ile buluşacak.

Flyinn AVM, nostaljik etkinliklerden oluşan eğlenceli Ramazan programı ile keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here