Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Freeway’in yeni mağazası Adana’da

Freeway’in yeni mağazası Adana’da

PAYLAŞ

Yerli ve yabancı pek çok marka ile yılın 365 günü keyifli alışveriş fırsatı sunan Adana Optimum Alışveriş Merkezi, ayakkabı ve çanta modasına yön veren Freeway yeni mağazasını Adanalıların hizmetine sundu.

Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduran Adana Optimum Alışveriş Merkezi, dev bir markaya daha ev sahipliği yapıyor. Ayakkabı ve çantada yeni trendleri erişilebilir fiyatlarla tüketiciye sunan Freeway de ulusal ve uluslararası seçkin markaları ziyaretçileriyle buluşturan Optimum’da yerini aldı.

Türkiye’de büyük metrekareli ayakkabı mağazacılığının doğuşuna öncülük eden Freeway, 50 yıllık deneyimini taşıdığı Optimum mağazasında, ziyaretçilerini zengin ürün yelpazesi ile karşılıyor. Ayakkabı sektörüne birçok yenilik kazandıran Freeway, yerli üretim ve uygun fiyatları ile kadın, erkek, genç ve çocuk ayakkabısında modayı yakalamak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.
Dünya modasını yakından takip etmekle birlikte, tasarıma da büyük önem veren Freeway’in ürün gamında, çok yüksek ve iddialı topuklardan spor terliklere, en lüks materyallerden, bez ayakkabılara kadar estetik çeşitliliği oldukça geniş binlerce şık model yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here