Ana Sayfa AVM Gençler, festivali Ege Perla’da yaşıyor

Gençler, festivali Ege Perla’da yaşıyor

PAYLAŞ

Müzik, yarışma, eğlenceli atölye çalışmaları ve sürpriz hediyelerle dolu dolu geçecek Ege Perla Gençlik Festivali, 18 Mayıs’ta Ege Perla’da yaşanıyor. Gün boyunca üniversite gruplarının performanslarını sergileme fırsatı bulacakları, hep bir ağızdan söylenen şarkıların, paylaşılan güzel anların festivali olacak bu renkli etkinliğe ev sahipliği yapan Ege Perla, tüm gençleri ve kendini her daim genç hissedenleri Ege Perla’ya davet ediyor. Ege Perla, dolu dolu geçecek festivalin kapanışında ise gençlerin en sevdiği grupların başında gelen Yol Project’i ağırlıyor. İzleyenleri eğlendirirken kendi de eğlenen Yol Project 18 Mayıs akşamı saat 20.30’da Ege Perla sahnesinde olacak.

Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği en renkli ve eğlenceli etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Ege Perla, ilk kez düzenleyeceği Ege Perla Gençlik Festivali ile bu kez de tüm gençleri ve kendini her daim genç hissedenleri Ege Perla’da bir araya getiriyor.

18 Mayıs’ta üniversitelerin müzik grupları, birbirinden eğlenceli etkinlikler ve başarılı grup Yol Project Ege Perla’da gençler için buluşuyor. Gençlik Festivali’nde Axess Gift Box ve Spin Bike, P&G ile BanaBak, GG Chocolate Workshopu ve Les Benjamins Pop-up store’da alışveriş yapabilir, ürün standlarından hediyeler kazanabilir, arkadaşlarınızla aranızda turnuvalar düzenleyebilir ve çok daha fazlasını bulacağınız gençlik festivalinde yerinizi alarak eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Tarih: 18 Mayıs
Yer: Ege Perla
Saat: 12.00
Not: Etkinlik ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here