Ana Sayfa Gündem Guess, Kıbrıs’ta kendi mağazalarıyla büyüyecek

Guess, Kıbrıs’ta kendi mağazalarıyla büyüyecek

PAYLAŞ

Guess, Doğu Akdeniz’deki büyüme stratejisi doğrultusunda, Kıbrıs’ta 2004 yılından beri lisanslı partnerleri ile hizmet verdiği üç mağazayı devraldı.

Guess, Mayıs 2018’de marka gelişimini güçlü bir şekilde tek elden kontrol altına alma stratejisi kapsamında Kıbrıs’ta bir şube açtı. Guess’in CEO’su Victor Herrero, “Her yıl yaklaşık 3 milyon turistin ziyaret ettiği Kıbrıs’ı, Guess’i tüm dünyaya tanıtmak adına stratejik bir pencere olarak görüyoruz” dedi.

Guess ilk kez tüm operasyonunu üstlendiği mağazasını ise 8 Haziran 2018’de dünyaca ünlü alışveriş merkezi Mall of Cyprus’ta açtı. Ayrıca Guess, Larnaka Lord Byron Caddesi’nde bulunan outlet mağazası ve Lefkoşa’nın en fazla ziyaret edilen caddelerden biri olan Ledras Caddesi’nde bulunan aksesuar mağazası olmak üzere iki mağazayı devralacağını da duyurdu.

Los Angeles merkezli bir marka olan Guess, 2018 yılının son çeyreğinde de Nicosia Mall’da da alışveriş merkezinin en değerli mağazasını açacak. Kıbrıslıların alışveriş, yemek ve eğlenceli vakit geçirmek için buluşma noktası olması beklenen, 80 bin metrekare alana kurulu alışveriş merkezinde, aralarında dünyaca ünlü moda markalarının da yer alacağı 150 mağaza bulunacak. Kasım 2018’de açılacak 370 metrekarelik yeni Guess mağazası, markanın en güncel konseptiyle ziyaretçilerine heyecan ve ilham verici bir atmosfer sunacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here