Ana Sayfa Gündem HD İskender’de atama

HD İskender’de atama

PAYLAŞ

HD Restoran İşletmeleri, yeni yılın ilk transferini gerçekleştirdi. Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörü Beste Şirin Petekçi, yeni yılın ilk gününde HD Restoran İşletmeleri’ne transfer edilerek İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirildi.

Yaklaşık 6 ay önce büyüme planları çerçevesinde merkez ofisini Ankara’dan İstanbul’a taşıyan ve kadrosunda yeniliklere giden HD Restoran İşletmeleri, yeni yılın ilk transferini de IK departmanında gerçekleştirdi. Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörü Beste Şirin Petekçi, yeni yılın ilk gününde HD Restoran İşletmeleri’ne transfer edilerek İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirildi.

Beste Şirin Petekçi kimdir?

Petekçi, 17 yıllık İK deneyiminde otelcilik, FMCG ve perakende gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerde şirket kuruluşu, hızlı büyüme ve organizasyonel dönüşüm süreçlerinde etkin başarılara imza attı. Yurt içi ve yurt dışında pek çok projede aktif olarak rol aldı. Petekçi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Son olarak 2014’ten bu yana Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini başarıyla yürüttü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here