Ana Sayfa İNDEKS Armada Alışveriş ve İş Merkezi Hogan, 4. mağazasını Ankara’da açtı

Hogan, 4. mağazasını Ankara’da açtı

PAYLAŞ

İtalyan lüks sneaker markası Hogan, yeni butiğini Ankara’nın prestijli alışveriş merkezi Armada’da hizmete sundu. İstinyePark, Akasya ve Aqua Florya alışveriş merkezlerinde yer alan butiklerinin ardından Hogan, Türkiye’deki dördüncü mağazasını Ankara’da moda severlerle buluşturdu.

Hogan’ın çabasız şıklığı Ankaralılarla buluşuyor. Türkiye’de dördüncü mağazasını Ankara’nın en prestijli alışveriş merkezlerinden Armada AVM’de açan Hogan, 150 metrekarelik geniş satış alanına sahip butiğinde modern ve lüks konforun anahtarını sunuyor.

Lüks İtalyan sneaker markası Hogan, Türkiye’deki büyümesini Ankara’da açılan yeni mağazası ile sürdürüyor. İstanbul’un en prestijli alışveriş noktalarından İstinyePark, Akasya ve Aqua Florya AVM mağazalarındaki yatırımlarına Ankara Armada AVM mağazasını ekleyen marka, Türkiye’deki yatırımlarını sürdüreceğinin işaretini veriyor.

Hogan, Ankara butiği dekorasyonunda, yenilikçi ve modern malzemelerin ve metalik dokunuşların birleşimi ile yepyeni bir konsept yaratıyor. Hogan’ın kendine özgü modern yaşam tarzını ve çabasız şıklık felsefesini yansıtan yeni koleksiyonu, Ankara Armada AVM mağazasının eşsiz atmosferinde unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here