Ana Sayfa Yiyecek-İçecek İstanbul Starcity AVM’ye yeni Sbarro restoranı

İstanbul Starcity AVM’ye yeni Sbarro restoranı

PAYLAŞ

Hızlı servis sektöründe kalite ilkelerinden asla taviz vermeyen TAB Gıda, yeni şubeler açarak zinciri genişletmeye devam ediyor. Starcity AVM’de açılan yeni Sbarro restoranı İstanbulluların büyük ilgisiyle karşılandı.

Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lider markası TAB Gıda, restoran yatırımları ile lezzet ağına yeni duraklar eklemeyi sürdürüyor. TAB Gıda güvencesiyle yurt içindeki faaliyetlerine devam eden ve hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro İstanbul Yenibosna’da bulunan Starcity AVM’de açılan yeni restoranında misafirlerini ağırlamaya başladı.

TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: “Hızlı servis sektöründeki faaliyetlerimize 2007 yılında dünyada sektörün öncülerinden biri olan Sbarro’nun ana geliştirici ve üretici haklarını alarak Türkiye’ye getirmemizle başladı. Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle sunulan ve öncelikle tazeliğe önem verilen Sbarro ürünlerinde, hiçbir zaman kaliteden ödün verilmiyor. Sbarro, lezzet tutkunlarına pizzalar, makarnalar, salatalar, Fransız usulü tavuk, köfte, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba ve tatlılardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.”

Başarılarının temelinde uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmet anlayışının yattığını kaydeden İlhan Erkan, sözlerini şöyle tamamladı: “Hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosistemimiz var. TAB Gıda markalarının sektördeki gücü, yatırımcılarımıza hazır sistem içerisinde yatırım yapma imkânı sağlıyor. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcilere kapımız açık.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here