Ana Sayfa Kitap-Müzik İş’te Başarının 9 Basit Kuralı raflarda

İş’te Başarının 9 Basit Kuralı raflarda

PAYLAŞ

Kişisel gelişim uzmanı ve yazar Gökhan Karahan’ın fitness çalışmalarıyla iş hayatını örtüştürdüğü “İş’te Başarının 9 Basit Kuralı” adlı kitabı, Hümanist Kitap etiketiyle okuyucuyla buluştu.

“İş’te Başarının 9 Basit Kuralı”nı spor salonunda yapılan gözlemlerle birleştiren kişisel gelişim uzmanı ve yazar Gökhan Karahan, kitabında, fitness çalışmaları sırasında kendisini başarıya götüren kurallar ile iş yaşamında başarı arasında gördüğü paralellikleri örnekler, özgün kısa öyküler, egzersizler ve konuyla ilgili yönetim kuramları ile açıklıyor.

Öğrenciler, yeni mezunlar ve iş profesyonelleri için; öğretici, düşündürücü ve motive edici öğeler içeren eserinde Karahan, okuyucusuna “Hayatınızı gözden geçirip olumlu sonuçlar için yeni başlangıçlar yapmaya hazır mısınız?” diye soruyor ve “Geçmişiniz, sizi gelecekte daha başarılı bir insan yapmak için var ve size bu keşifte yol gösterecek.” diyor.

Gökhan Karahan
1987 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Gökhan Karahan, Breyer State University (ABD) Pazarlama e-MBA (2006) eğitimi aldı. RE/MAX Türkiye’de Franchise yönetimi Operasyon ve Pazarlama Direktörü ve Kurum Sözcüsü olarak çalışan Karahan, Modül Eğitim Danışmanlık’ın kurucu ve yöneticisi olarak görev yapıyor ve eğitmenlik, danışmanlık projeleri yürütüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here