Ana Sayfa AVM İzmir Optimum’dan 19 Mayıs şöleni

İzmir Optimum’dan 19 Mayıs şöleni

PAYLAŞ

İzmir’de alışverişin ve sosyal yaşamın cazibe merkezi, 7’den 70’e herkesin hayatına, sevdikleriyle geçirdikleri anlara keyif katan İzmir Optimum, düzenlediği birbirinden keyifli etkinlikler ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı şölen havasında kutluyor.

İzmir Optimum, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, gün boyu benzersiz bir eğlence yaşamak isteyenleri ağırlıyor. Ünlü pop ve rock müzik sanatçısı Pamela, 19 Mayıs Cumartesi günü en sevilen şarkılarını İzmir Optimum’daki konserinde seslendiriyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı adına benzersiz bir performans hazırlayan Pamela, saat 18.30’da başlayan konserinde tüm İzmir Optimum ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

İzmir Optimum’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları bu çarpıcı konserle sınırlı kalmıyor. 19 Mayıs Cumartesi ve 20 Mayıs Pazar günleri boyunca, dans grupları, buz pisti gösterileri, özel ve sürpriz aktivitelerle tüm İzmirliler İzmir Optimum’da tam bir gençlik şöleni yaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here