Ana Sayfa Gündem İzmir Optimum AVM görkemli açılışla hizmete girdi

İzmir Optimum AVM görkemli açılışla hizmete girdi

PAYLAŞ

Türkiye’nin 7 kentinde 8 alışveriş merkeziyle hizmet veren Rönesans Gayrimenkul bünyesindeki İzmir Optimum görkemli bir açılış ile ziyaretçilerine merhaba dedi. İlk olarak 2012’de kapılarını ziyaretçilerine açan İzmir Optimum, büyüme ve dönüşüm projesi sonunda artık outlet konseptinden çıkarak regular AVM’ye dönüştü.

İzmir Optimum AVM’nin Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılış davetine, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ile çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’nin 3. büyük şehri İzmir’in, şehir merkezi ve Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış olan Gaziemir ilçesinde yer alan İzmir Optimum büyüme ve dönüşüm projesiyle genişleyerek toplam 86 bin metrekarelik kiralanabilir alana ulaştı. Marka karmasına dünyaca ünlü ve alışveriş severlerin gözde markaları Zara, Stradivarus, Pull&Bear, Bershka, H&M, Under Armour, Vakko Butik, Guess, Beymen Club, W Collection, Oleg Cassini, Damat&Tween, Mothercare, Mac, Loccitane, Happy Moon’s, Hayal Kahvesi, Kiko, Soobe gibi yeni markaları ekleyen AVM, var olan 160 mağaza sayısına 90 yeni mağaza daha ekleyerek toplam mağaza sayısını 250’ye çıkardı.

Yenilenen İzmir Optimum, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve İzmir cemiyet hayatının katıldığı bir açılış daveti ile İzmir’e merhaba dedi. Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak’ın İzmir’e hayırlı olmasını dileyerek açılış kurdelesini Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Otizm vakfı Başkanı Nuvit Uyar, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özgümüş, Singapurlu ortak GIC Gayrimenkul Başkanı Lee Koksun, Kamil Yanıkömeroğlu ve Zafer Akcasu ile birlikte kesti.
Açılışta konuşan Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak Gaziemir’in kendileri için çok önemli olduğunu, birinci aşama için 5 yıl, ikinci aşama için 5 yıl çalışma yapıldığını belirterek, 2014 yılında Singapur Varlık Fonu ile ileri ortaklık anlaşması imzaladıklarını ve Optimum’u bu ortaklıkla yaptığını söyledi. Ilıcak “İzmir Optimum alışveriş ve eğlence merkezinin İzmir’e ve Ege Bölgesi’ne değer katacağını umuyor, başta tüm İzmirliler olmak üzere hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here