Ana Sayfa AVM İzmirliler Jehan Barbur ile coştu

İzmirliler Jehan Barbur ile coştu

PAYLAŞ

İzmir Optimum yaz gecelerini renklendirecek Bahçe Konserleri’ne Jehan Barbur’la başladı. Temmuz ayı boyunca Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını ağırlayacak olan İzmir Optimum, 60 dakika boyunca Jehan Barbur’un sahne aldığı ilk Bahçe Konseri’nde 7’den 70’e tüm ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşattı.

İzmir Optimum AVM, yaz aylarının keyfini birbirinden özel konserler ile taçlandırıyor. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını her hafta sonu bahçe alanında ağırlayarak, misafirlerine unutulmaz saatler yaşatacak olan İzmir Optimum AVM’de sahne alacak isimler, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca saat 18.30’da sevenleriyle buluşacak.

Geçtiğimiz hafta sonu Optimum Bahçe’deki çimlerin üzerinde Jehan Barbur ile başlayan İzmir Optimum AVM Bahçe Konserleri, renkli görüntülere sahne oldu. 7’den 70’e her yaştan dinleyicinin eşlik ettiği Jehan Barbur, son albümünden en sevilen şarkıları seslendirdi. Konser sırasında yeni albümünün müjdesini veren Jehan Barbur, İzmir Optimum’da konser vermenin çok keyifli olduğunu dile getirdi.

Konser sonrasında kitabı için imza isteyen hayranlarını kırmayan Jehan Barbur, hayranlarıyla toplu Selfie çekilmeyi de ihmal etmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here