Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Jumbo’dan, Adana’ya 2. mağaza

Jumbo’dan, Adana’ya 2. mağaza

PAYLAŞ

Ferah mimarisi, geniş koridorları, eşsiz manzarası ile Adanalılara keyifli, hesaplı ve kaliteli alışveriş imkanı sunan Adana Optimum Alışveriş Merkezi, ulusal ve uluslararası marka karmasına bir yenisini daha ekledi.

Mutfak gereçlerinde Türkiye ve dünyanın tercih ettiği Jumbo, Adana’daki ikinci mağazası ile Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin seçkin marka karmasına dahil oldu.

Giyimden parfümeriye, elektronik eşyadan gıdaya kadar onlarca marka ve binlerce ürünü Adanalılara sunan Optimum AVM, kalitesiyle mutfak gereçlerinde Türkiye ve dünyanın tercih ettiği en lüks markalar arasında yer alan Jumbo Ev Gereçlerini de ziyaretçileriyle buluşturdu.

Estetiği ve fonksiyonelliğiyle şık sofralara ilham veren ürünler sunan Jumbo, özgün tasarımlarını yeni mağazasında Adanalıların beğenisine sundu. Çatal, kaşık, bıçak, pişirme gereçleri, sunum ürünleri ve aksesuar grubunun yanı sıra porselen çeşitleriyle de tüketicilerine yeni ve farklı alternatifler sunan Jumbo’nun, Optimum AVM’nin birinci katında hizmete açtığı mağazası, renkli kombinasyonlarla sofralarına değer katmak isteyen Adanalılardan büyük ilgi gördü.

En doğal malzemeleri kullanarak; mutfağın sanatını bilenler, seçimleriyle fark yaratmak isteyenler ve en iyisinden daha azıyla yetinmeyenler için keyif veren kaliteli ve lüks tasarımlar yaratan Jumbo, Optimum AVM’de hizmete açtığı Adana’daki ikinci mağazasında yemek takımı alan müşterilerine verdiği hediye çekleri ile alışverişi hesaplı hale getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here