Ana Sayfa Marka-Mağaza Kristal Elma’dan Teknosa’ya iki ödül birden

Kristal Elma’dan Teknosa’ya iki ödül birden

PAYLAŞ

Teknosa’nın “Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri” video serisi, Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde iki ayrı dalda Bronz ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin teknolojiye bağlantı noktası Teknosa, “Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri” video serisiyle bu yıl 27’nci kez düzenlenen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde iki ödül birden kazandı. Gençlerin sevdiği ve takip ettiği oyuncu ve müzisyen Feyyaz Yiğit’in katılımıyla, milyonlarca öğrencinin karne telaşını esprili bir dille konu alan video serisinde Teknosa; Kampanya/Dayanıklı Tüketim” kategorisinde ve “Sosyal Medya/ Ortak Yaratım ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

Teknosa’nın 4129Grey iş birliği ve Darkn’Dark’ın katkıları ile ortaya çıkardığı “Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri” eğlenceli içerikleriyle karne döneminde ebeveynleri çocuklarına hediye almaya ikna edecek bir sözcü oldu. Öğrencilerin hediye isteklerinin ‘sosyal dinleme yöntemi’ ile belirlendiği ve yayınlandığı dönemde 10 milyondan fazla erişim, 2 milyondan fazla da izlenme elde eden video serisinde, Feyyaz Yiğit yaptığı besteler ile öğrencilerin isteklerine tercüman oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here