Ana Sayfa AVM M1 Adana AVM’de tatil eğlencesi başladı

M1 Adana AVM’de tatil eğlencesi başladı

PAYLAŞ

Hasbro Gaming Area, 4 muhteşem oyunu özel bir alanda toplayarak, hem çocuklar hem de yetişkinler için M1 Adana AVM’de eğlencenin kapılarını açıyor.

M1 Adana Alışveriş Merkezi tüm ışıltısıyla şehri aydınlatmaya, Çocuklara ve eğitime verdiği önem ve tüm eğlenceli aktiviteleri ile çocukları birbirinden ilginç ve eğitici aktiviteler ile buluşturmaya ,mutlu etmeye devam ediyor.

23 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında Hasbro’nun süper oyunları olan “Monopoly Junior”, “Operation”, “Guess Who?” ve “Connect4”, M1 Adana AVM’de Hasbro Gaming Area’da tüm çocukları bekliyor olacak.

Hasbro Gaming Area: “Aile boyu eğlence”
Hasbro Gaming Area, 4 muhteşem oyunu özel bir alanda toplayarak, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlencenin kapılarını açıyor.

“Monopoly Junior”, “Operation”, “Guess Who?” ve “Connect4” oyunlarıyla ziyaretçiler şans, eğlence, bilgi, yetenek ve dikkatlerini kullanarak eğlencenin yeni boyutuna adım atacak. Yaz tatilinde çocuklar için karne hediyesi olarak M1 Adana AVM’nin düzenlendiği bu güzel aktivite çocukların özellikle aileleri ile birlikte eğlence ve vakit geçirmeleri açısından önemli bir fırsat sunacak.

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “M1 Adana AVM, Adana’da 18 yıllık geçmişe sahip en köklü ve en güvenilir Alışveriş Merkezi konumunda. Sektöründe yeniliklerin öncüsü olan M1; yine alanında ilk olan bir projeyi Adanalılar ile buluşturuyor. Bu etkinlik ile çocuklarımızın aileleri ile birlikte eğlenceli, bir ortam yakalaması hedefimiz. Çocuklarımıza uzun bir eğitim sürecinden sonra bir nevi karne hediyesi olarak sunduğumuz bu etkinliğe ailelerin de katılımı ve ilgisini bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here