Ana Sayfa AVM MalatyaPark, spor ve eğlenceyi bir araya getiriyor

MalatyaPark, spor ve eğlenceyi bir araya getiriyor

PAYLAŞ

Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldığı günden bu yana Malatya için alışverişin ve eğlencenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Yaz aylarının gelişi ile beraber serin ve nezih bir ortamda alışverişin tadını çıkarmak isteyenlerin tek mekânı olan Malatyapark, aynı zamanda da spor ve eğlencenin de merkezi.

Bölgenin en büyük gerçek buz pistine sahip olan Malatyapark, sadece çocukların ve gençlerin değil yetişkinlerinde uğrak yeri olmaya devam ediyor. Malatyapark ailesi olarak sosyal sorumluluk adına sevgi evleri çocuklarına kapılarını açarken her yarıyıl tatillerinde karne hediyesi olarak buz pisti armağanları ile çocukların hem eğlenmelerine hem de spor yapmalarına olanak sağlıyor.

Malatyapark sporun ve sporcunun yanında
Her gün onlarca sporseveri buz pistinde ağırlayan Malatyapark spora ve sporcuya verdiği destekle de adından söz ettiriyor. Down sendromlu buz pateni sporcularına hem kendilerini geliştirebilecekleri hem de aileleri ile keyifli vakit geçirecekleri bir ortam sağlıyor. Günü belirli saatlerinde antrenör eşliğinde dersler alan sporcular müsabakalara hazırlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here