Ana Sayfa AVM MaltepePark’ta ‘Haberler Sende!’

MaltepePark’ta ‘Haberler Sende!’

PAYLAŞ

Hiç televizyon ekranında nasıl görünürüm diye düşündünüz mü? Ekrana yakışır mıyım, ses tonum nasıl tınlar dediniz mi? O zaman merakınızı gidermek için harika bir fırsat Maltepe Park AVM’de sizleri bekliyor. Ne demişti Andy Warhol? “Herkes 15 dakikalığına ünlü olacak.” Gelin Maltepe Park’ın haber spikeri de siz olun.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 2- 13 Şubat tarihleri arasında her gün saat 12.00 – 20.00 arasında ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Alışveriş merkezi içerisinde, ses, ışık, makyaj, monitörler, yönetmen gibi tüm unsurların bulunduğu tam bir haber stüdyosu gibi kurgulanmış alanda; ziyaretçiler spiker olma deneyimi yaşıyorlar. Katılımcılar hava durumu, ekonomi ve astrolojiye kadar birçok konuda hazırlanmış metinler içerisinden dilediklerini seslendirerek, kayıt altına alınan bu eğlenceli deneyim, kalıcı bir hatıraya dönüşüyor. Katılımcılar, videolarını sosyal medya hesaplarından Maltepe Park’ı yorum kısmında etiketleyerek (@maltepepark), #haberlersende hashtagi ile birlikte sevdikleriyle paylaşabiliyor.

Sahne ışıklarının altında büyük bir kitleye nasıl hitap edilir, haberleri sunmak ne kadar zor ya da eğlenceli olabilir deneyimlemek isteyenler, 13 Şubat saat 20.00’ye kadar Maltepe Park Live Stüdyosu’nu ziyaret edebilirler.

Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here