Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Masterpass’ten ‘paha biçilemez’ sürpriz

Masterpass’ten ‘paha biçilemez’ sürpriz

PAYLAŞ

Mastercard’ın ‘tek tıkla’ güvenli ödeme çözümü Masterpass’in ödeme altyapısı Starbucks Mobil Uygulaması ile birleştirilerek, kahve severlere hızlı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunulmaya başlandı.

Masterpass bu yeniliği, ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’un yaptığı
‘paha biçilemez’ sürpriz ile renklendirdi. Masterpass ile Starbucks, kahve tutkunlarına paha biçilemez bir deneyim yaşatmak için önemli bir adım attı. Starbucks Mobil Uygulaması ve Masterpass ödeme altyapısı birleştirilerek, Starbucks kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunulmaya başlandı. Böylece, kahve severler, Masterpass ile kolay ve güvenli bir şekilde para yükleme olanağına kavuşurken, uygulama ilk kez Türkiye’de hayata geçti.

Oğuzhan Koç’un Paha Biçilemez Sürprizi önce şaşırttı, sonra güldürdü

‘Paha Biçilemez Sürprizler’ kapsamında, Starbucks mağazasına gelip, Masterpass™ ile yüklemesini gerçekleştiren kişilere, ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’un da katıldığı paha biçilemez bir sürpriz yapıldı. Kahve alan kişilerin isim, kahve tercihi, doğum yılı gibi bilgileri Starbucks Mobil Uygulaması’ndan alınarak Oğuzhan Koç ile paylaşıldı ve ünlü sanatçı, kasa işlemi sırasında sanki bu kahve severi tanıyormuş gibi ismiyle hitap ederek sohbete başladı. Oğuzhan Koç’un kendilerine ismiyle hitap etmesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen kahve severler, bunun bir sürpriz olduğunu anlayınca kahkahalarını tutamadı. Oğuzhan Koç’un onlar için söylediği şarkıya eşlik eden Starbucks misafirleri, unutulmaz bir anı yaşadılar.

Paha Biçilemez bir sürpriz ile Starbucks’ın yeni Mobil Uygulaması sayesinde, misafirlerini daha iyi tanıyıp onlara özel avantaj ve teklifler sunabildiğine gönderme yapıldı.

İlk kez yükleme yapana hediye içecek

Kahve severler ayrıca, Türkiye çapında 345 Starbucks mağazasında, Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden Masterpass™ ile yaptıkları ilk yüklemede, diledikleri bir Starbucks içeceğini de ücretsiz alabiliyorlar.

Masterpass ile Starbucks Mobil Uygulaması’nda,

• Daha önceden Masterpass™’e kartlarını farklı işletmelerde eklemiş olan kullanıcılar tekrar tanımlama yapmaksızın kartlarını kullanabilirler.
• Kaydedilen kartlar Masterpass™ ile güvenli bir şekilde saklanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here