Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Mert Optik’i Adana Optimum AVM’de

Mert Optik’i Adana Optimum AVM’de

PAYLAŞ

Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduran Adana Optimum Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin en hızlı büyüyen markası olan Mert Optik’i marka karmasına kattı.

Kentin alışveriş ve eğlence merkezi Optimum AVM, ünlü markaları Adanalılarla buluşturmaya devam ediyor. Optik sektörüne “Gözlerinizin önündeki fark” sloganıyla girdiği Mert Optik, Ulusal ve uluslararası birçok markanın bir arada bulunup geniş alternatiflerin sunulduğu Optimum’da müşterileriyle buluştu. Mert Optik, farklı marka ve modellerde, dereceli gözlüklerin yanında güneş gözlüklerini de uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Mert Optik, ferah ortamıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Adana Optimum AVM’nin zemin katındaki mağazasında ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. 49 TL’den 5.000 TL’ye kadar değişen fiyatlar ve 300 farklı marka ve modelleriyle  her zevke hitap eden Mert Optik, açılışa özel avantajlarını mevsim sonu indirimleriyle daha da cazip hale getiriyor. “Güneş gözlüğümü şimdi alıp gelecek yaz mevsimine saklarım” diyenlerin de öncelikli tercihi olan marka, müşterilerine hesaplı alışverişin keyfini yaşatıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here