Ana Sayfa Hizmet-Tedarik MGC Legal’e Mondaq ödülü

MGC Legal’e Mondaq ödülü

PAYLAŞ

MGC Legal, uzmanların uzmanlık ve bilgisiyle dünyanın en kapsamlı çevrimiçi kaynaklarından biri olan Mondaq tarafından ödüllendirildi.

“Mondaq En Çok Okunan Makaleler Ödülü” MGC Legal’in oldu. Mondaq, 1994 yılından bu yana her kıtadaki hukuki, düzenleyici ve mali konularda fikir, görüş ve yorum sunmak için dünyanın önde gelen profesyonel danışmanlarıyla çalışmakta ve bu kişilerden hukuk, muhasebe, mevzuat, uyum ve ticaret konularına ilişkin en güncel makaleleri ve videoları temin ederek çok büyük bir bilgi havuzuna ev sahipliği yapıyor.

Profesyonel ağda iki ay gibi kısa bir sürede en çok okunan makalelere imza atan MGC Legal, 13 Haziran 2017 tarihinde gelen bir bildirim ile “Five Star Rating” ödülüne layık görüldü. Böylelikle MGC Legal bünyesinde üretilen her makale dünya üzerindeki kullanıcılar tarafından en çok okunan ve en çok etkileşime açılan katılımcı olarak değer gördüğü ispatlandı.

Mondaq ağında yayınlanan makaleler aynı zamanda MGC Legal’in web sitesinde 4 dil seçeneği ile “yayınlar” bölümünde okunabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here