Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Mikro Yazılım’dan iş ortaklarına eğitim kampı

Mikro Yazılım’dan iş ortaklarına eğitim kampı

PAYLAŞ

Mikro Yazılım, perakende sektörüne yönelik ürünlerini, çözümlerini ve bu sektördeki güncel gelişmeleri, 4-5 Mayıs tarihlerinde iş ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı. Eğitim, Mikro Yazılım iş ortaklarından beklenenin üzerinde bir ilgi gördü. 150 katılımcı, güncel bilgileri alabilmek için 2 günlük bir eğitim kampına girdi.

İstanbul Sheraton Grand Ataşehir Hotel’de düzenlenen eğitime, Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye çapında hizmet veren iş ortaklarından, yaklaşık 150 kişi katılım gösterdi. Mikro Yazılım Teknik Destek Departmanı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile 2 tam gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, özellikle Mikro Yazılım’ın güncel ürün ve çözümleri teknik olarak katılımcılara uygulamalı ve etkileşimli olarak anlatıldı.

İki tam günlük eğitimde, “Mikro KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)”, “Akaryakıt Akaryakıt İstasyonları Yönetimi”, “Market-Mağaza Yönetimi”, “Promosyon Yönetimi”, “MikroShop/MikShop” konu başlıkları ele alındı.

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, firmanın perakende sektöründe de lider oyunculardan biri olduğuna dikkat çekerek, ürün odaklı eğitimlerinin beklediklerinden daha yoğun ilgi gördüğünü belirtti. Tomuş, eğitim programlarının her ay farklı bir ürün grubuna odaklı şekilde devam edeceğini ve her eğitimde katılımcılara güncel ürün ve çözümlerle ilgili teknik bilgiler verilirken gelecek dönemdeki gelişmeler hakkında da bir vizyon sunacaklarını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here