Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet ‘Oha Diyorum’ filmi oyuncuları Adana Optimum’da

‘Oha Diyorum’ filmi oyuncuları Adana Optimum’da

PAYLAŞ

‘Oha Diyorum’ filminin Adana’daki özel gösterimi, 11 Kasım Cumartesi günü Optimum AVM’de gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren ‘’Oha Diyorum’’ filminin özel gösterimi için, filmin oyuncuları, özel gösterim için 11 Kasım Cumartesi günü Adana Optimum’a geliyor. 2060 içerik, 2 milyar görüntüleme ve 3 milyon 600 bin aboneyle en çok takip edilen Youtube kanalları arasında yer alan ‘’Oha Diyorum’’ aynı isimle beyaz perdeye yansıdı. Filmde kanalın fenomenleri Fırat Sobutay, Melih Abuaf ve Alper Rende’ye güzel oyuncu Bahar Şahin başrol olarak eşlik etti.

Milyonlarca kişiye ulaştılar

Bir alışveriş merkezi olmanın haricinde, kültür, sanat ve eğlence etkinleriyle de misafirlerine keyifli zamanlar yaşatan Adana Optimum AVM, Fırat Sobutay, Melih Abuaf ve Alper Rende’yi ağırlamaya hazırlanıyor. Çektikleri videolarla milyonlara ulaşan fenomenler, ‘’Oha Diyorum’’ filmi ile Youtube’da başladıkları serüvenlerini beyaz perdeye taşıdılar. Yönetmenliğini ve senaristliğini Ersan Özer’in üstlendiği filmin yapımcılığına Muhteşem Tözüm, görüntü yönetmenliğine Erhan Makar, müziklerine ise Uğur Ateş imzalarını attılar. Filmin tüm başrol oyuncuları Cumartesi günü Adana Optimum AVM Avşar Sineması 2. Salonda 13.45 seansında seyircilerle buluşarak özel gösterimi izleyecekler.

Bir yol hikayesi

Macera ve komedi dolu bir yol hikayesinde, arkadaşlığın ön planda olduğu filmde kahramanlarımız, Fırat’ın arabasını çalan hırsızların peşine düşüyor. Arabada Fırat’ın kızının doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu ve başka da kopyası olmayan bir hard disk vardır. Melih, Fırat ve Alper, hard diski alabilmek için yola düşünce kendilerini hem komik hem de aksiyon dolu bir maceranın içinde bulurlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here