Ana Sayfa Gündem Oleg Cassini’den İstanbul’a 10. mağaza

Oleg Cassini’den İstanbul’a 10. mağaza

PAYLAŞ

Birbirinden zarif gelinlik ve abiye tasarımlarıyla hayalleri gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini, 2018 yılında Türkiye perakende sektöründeki ağırlığını artırıyor. Marka İstanbul’da onuncu gelinlik mağazasıyla beraber sektördeki gücünü pekiştiriyor.

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Oleg Cassini Türkiye pazarına girdiği 2010 yılından beri güvenilir büyümesini sürdürüyor. Uzman danışman kadrosuyla hizmet veren markanın gelinliklerine geçen yılın son çeyreğinde eklenen Emaar Square Mall, Hilltown Alışveriş Merkezi, Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi’nin yanı sıra artık Metrocity ve Marmara Forum mağazalarından da ulaşmak mümkün. Hızla büyüyen perakende ağına sahip Oleg Cassini ayrıca sezonun trendi gelinlik ve gece elbiselerinin yanı sıra kadınların hayatında kutlanacak ne varsa sahipleniyor ve mağazalarına, aksesuardan gelin çiçeğine onlarca yeni ürün eklemeye devam ediyor.

Oleg Cassini’nin koleksiyonları, alanında usta tasarımcılar tarafından her yaştan, her vücut tipinden ve her zevkten kadına hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Koleksiyonlarda hem klasik tercihlere, hem de dünyadaki en son trendlere dokunan yüzlerce farklı modele yer veriliyor. Oleg Cassini sayesinde kadınlar hayallerindeki tasarımları en hızlı şekilde ve uygun fiyatlarla gardırobuna ekleyebiliyor. Üstelik şimdi yüzde 30’a varan indirim fırsatıyla birbirinden şık Oleg Cassini modellerine çok daha kolay ulaşmak mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here