Ana Sayfa Gündem Paşabahçe, Antalya Agora AVM’de

Paşabahçe, Antalya Agora AVM’de

PAYLAŞ

Müşterilerine ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, Antalya’daki ikinci mağazasını Agora AVM’de hizmete açtı. Paşabahçe Mağazaları 406 metrekarelik alana sahip yeni mağazasında yaşam ve butik ürünlerinden oluşan yaklaşık 5 bin ürünü müşterilerin beğenisine sunuyor.

Türkiye’nin en değerli markalarından olan Paşabahçe Mağazaları, mağaza zincirini genişletmeye devam ediyor. Paşabahçe Mağazaları Antalya Agora AVM’de açtığı yeni mağazası ile mağaza sayısını 51’e çıkardı.

406 metrekarelik alana kurulu mağazada, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 5 bin ürün seçeneği yer alıyor. Ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, yaşam alanlarınızı güzelleştirecek vazolardan aksesuarlara, ikram ve sunumlarınızı farklılaştıracak kaselerden kadehlere, kupalara, çerçevelere ve dekoratif minderlere kadar binlerce ürün alternatifini müşterisiyle buluşturuyor.

Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’nın 13’üncüsü olan Camda Dünya Mirası Koleksiyonu’nun sınırlı sayıda üretilen ürünlerinin de sunulduğu yeni mağazada, sudan ilham alınarak tasarlanan yeni Omnia Su Koleksiyonu’nu da tasarım ve cam tutkunlarını bekliyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın Antalya’daki ikinci mağaza yatırımı olan Agora AVM mağazasında ayrıca Selçuk Demirel, Aydın Boysan, Alev Ebuzziya, Behiç Ak, Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan “İmza” ve “Yansımalar” ürün ailelerine ait seçili parçalar da müşterilerle buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here