Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Paşafırını’nın yeni durağı Samsun

Paşafırını’nın yeni durağı Samsun

PAYLAŞ

Kafe-Fırın sektörünün önde gelen ismi Paşafırını, 30’uncu şubesini Samsun’da açtı. Birbirinden lezzetli tatlardan oluşan menüsü ve sıra dışı konseptiyle Paşafırını, artık Samsunlu lezzet tutkunlarına çok daha yakın.

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Paşafırını, 30’uncu şubesini Samsun’da açtı. Bugün Türkiye’de 27 franchise olmak üzere toplam 30 şube, yurt dışında ise 3 şube ile lezzet tutkunlarını karşılayan Paşafırını, 2023 yılsonuna kadar, 200 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışan Paşafırını, kaliteli lezzetin yanı sıra müşterilerine keyifli bir mekan seçeneği de sunarak, Samsun İlkadım ilçesinde lezzet tutkunları ile buluşacak.

Açılış töreninde konuşma yapan Paşafırını Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Kaya, “Paşafırını olarak, her lezzetimizi ayrı ayrı taçlandırıyor, tüketiciyi yediğinden son derece memnun edecek bir konseptle buluşturuyoruz. Bu farkındalıkla da kafe-fırın sektöründe öncü şirket olma hedefiyle büyüyoruz. Bugün burada 30’uncu restoranımızı açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Önümüzdeki dönemlerde Paşafırını’nı İstanbul başta olmak üzere diğer şehirlerimizde lezzet tutkunlarıyla buluşturma devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here