Ana Sayfa Gündem Porland, yılın ilk mağazasını Bursa’da açıyor

Porland, yılın ilk mağazasını Bursa’da açıyor

PAYLAŞ

Porland, üretici ve perakendeci kimliği ve yepyeni konsepti ile 2018 yılında da hızla büyümeye devam ediyor. Porland, yılın ilk mağaza yatırımını Bursa’ya yaptı.

Tasarımcı ve üretici kimliğini tüketici ile buluştuğu her noktaya taşıyan Porland, 3 Şubat Cumartesi günü Bursa’da açılacak olan bin 100 metrekarelik yepyeni mağazasında 2018 yılının en trend ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor.

Bursa’nın en prestijli AVM’lerinden olan Sur Yapı Marka AVM’de açılacak Porland mağazasının konsepti ise yine kendi mimarları tarafından tasarlandı. Üretici ve tasarımcı kimliğini anlatan mağaza konsepti; hammaddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alınarak taş, tuğla, ağaç ve metal olarak seçildi. Samimi, sürprizli sahneler ve yaşam alanları yaratılarak müşterilerin keyifli vakit geçirmeleri, yaşayan alanlardan ilham almaları amaçlanırken bu alanlarda dinamik renkler, yaşayan sahneler kullanılmakta ki; mağaza ziyaretçileri diledikleri zaman bu alanlarda hem dinlenebilsin hem de alışverişin keyfini çıkarsın. Üstelik, porselen koleksiyonlarından istediğiniz parçayı alıp kendi takımınızı oluşturabiliyorsunuz. Takım değil, tek tek alıp kendi tarzınızı sofranıza yansıtabiliyorsunuz.

Porland Bursa Mağazası’nda günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun ürünler bulunuyor. Ev kesimine yönelik koleksiyonların yanı sıra gastronomi kesimi için ayrıcalıklı ürün seçenekleri de yer alıyor.

2018’e yeni yatırımlarla başlayan Porland, yıl sonuna kadar mağaza sayısını arttırarak hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here