Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun’da Gripin rüzgarı esti

Primemall İskenderun’da Gripin rüzgarı esti

PAYLAŞ

Geleneksel Primemall İskenderun Müzik Yarışması büyük finalinde sahnede Gripin rüzgarı esti.

Her sene düzenlenen ve bu yıl 7.’si düzenlenen Geleneksel Primemall İskenderun Müzik Yarışması büyük finali 13 Mayıs Pazar Günü Primemall İskenderun’da Gripin Grubu’nun muhteşem konseri ile gerçekleşti.

Başvuruların 10 Mart-23 Nisan tarihleri arasında yapıldığı yarışmada 10 grup, jüri üyelerinin ön elemeleri yapılarak finale kalmaya hak kazandı. Finale kalan 10 grup canlı performanslarını 13 Mayıs Pazar Günü saat 19.00’da gerçekleşen büyük finalde jüri üyeleri arasında Gripin Grubunun da yer aldığı yarışma da canlı olarak sergiledi.

Birbirinden başarılı performanslarını Gripin Grubu ve pek çok müzikseverler karşısında sergileyen ve Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucu yarışmacıların dereceye girdiği yarışmada, 1. olan “Arsız” grubu 1.500 TL Hediye Çeki, 2. olan “Rerarö” grubu 1.250 TL Hediye Çeki, 3. Olan “İllegal” grubu 1.000 TL Hediye Çeki kazandı. 1. Olan Arsız Grubu ödülünü Gripin Grubu’ndan almanın mutluluğunu yaşadı.

Rock müziğin en başarılı performans gruplarından olan Gripin, gecenin sonunda muhteşem bir açık hava konseri ile hayranlarıyla buluştu. Gripin en sevilen şarkılarını seslendirirken tüm müzikseverler hep bir ağızdan eşlik etti.

Geleneksel Primemall İskenderun Müzik Yarışması’nın büyük finalinde gerçekleşen kıyasıya mücadele ve Gripin konseri izleyicilerden tam not aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here