Ana Sayfa Gündem Sephora, ‘Yılın Perakendecisi’ oldu

Sephora, ‘Yılın Perakendecisi’ oldu

PAYLAŞ

Türkiye’de de 45 mağazasıyla hizmet veren Fransız kozmetik markası Sephora, Dünya Perakende Kongresi’nde “Yılın Perakendecisi” ödülüne değer bulundu.

Sephora, 2018 Dünya Perakende Kongresi’nde ‘Yılın Perakendecisi’ ödülüne layık görüldü. Fransız kökenli marka, sektördeki aktif girişimleri, 10 yıl içerisinde gösterdiği büyüme oranları ve müşterilerine yaşattığı farklı ve mükemmel müşteri deneyim & servis kriterleri değerlendirilerek, ödülü almaya hak kazandı.

2007 yılından beri Türkiye’de bulunan Sephora, 45 mağazası ile Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyor. Sephora’nın CEO’su Chris de Lapuente, geçtiğimiz on yılda Sephora’nın başarılı bir küresel büyüme sergilediğini ve şu anda 2 bin 500’den fazla mağazayla 34 ülkede faaliyet gösterdiğini söyledi. Chris de Lapuente ayrıca, “’Yılın Perakendecisi’ seçilmekten gurur duyuyoruz ve bunu Sephora’nın global çapta topladığı takdirin bir eseri olarak görüyoruz. Marka olarak, en önemli başarımızı birlik olarak kazandığımıza inanıyoruz ve bu ödül, bizi dünya çapındaki başarımıza kavuşturan Sephora ailesine mensup on binlerce insana dokunuyor; onları yüceltiyor” dedi.


Bu ödül, Dünya Perakende Ödülleri’nin birinci kategorisinde yer alıyor. Bu ödülle Sephora, hem sektörde hem de dünyada yaşanan değişimlere doğru cevap verdiğini ortaya koyuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here