Ana Sayfa Gündem Sport in Street, 45. mağazasını açtı

Sport in Street, 45. mağazasını açtı

PAYLAŞ

Büyüme hızıyla dikkat çeken Sport in Street, 45. mağazasını Prime Mall Sivas Alışveriş Merkezi’nde açtı. “Hep Sneaker” diyenlerin mağazası Sport in Street, dünyaca ünlü spor markalarının onlarca sneaker modelleriyle beraber geniş bir bot koleksiyonu sunuyor.

Çok markalı sneaker konseptiyle hizmet veren Sport in Street, yeni mağazasını Sivas’ta açıldı. Önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yaymayı hedefleyen Sport in Street Prime Mall Sivas Alışveriş Merkezi’nde açtığı mağazası ile birlikte Türkiye genelinde 45 mağazaya ulaştı. Sport in Street, Prime Mall Sivas Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 200 metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

Tuğla duvarlar ve neon tabelaları ile sokak ruhunu dekorasyonuna taşıyan Sport in Street mağazaları, mağaza parfümü ve müzikleriyle de sokağın enerjisini müşterilerine hissettiriyor. Sport In Street mağazalarında Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Dockers by Gerli gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here