Ana Sayfa AVM Sunay Akın, M1 Adana AVM’de

Sunay Akın, M1 Adana AVM’de

PAYLAŞ

Yazıları, şiirleri ve tarih dolu hikayeleri ile tanınan Sunay Akın, “Mahya Işıkları” isimli Ramazan Sohbeti’nde birbirinden farklı hikayelerle M1 Adana ziyaretçilerini tarihte zaman yolculuğuna çıkartacak.

M1 Adana AVM, dünden bugüne hayata geçirdiği sayısız organizasyon ve etkinlikle bölgenin sosyal yaşamına ramazan ayı boyunca da renk katmaya devam ediyor! Ramazan ayı boyunca düzenlenen etkinlikler ile “Daha Eğlenceli Ramazan” konsepti ile geçtiğimiz yıl da M1 Adana AVM’nin konuğu olarak Adanalılar ile buluşan Sunay Akın bu yıl yine M1 Adana’da olacak.

Yazıları, şiirleri ve tarih dolu hikayeleri ile tanıdığımız Sunay Akın, birbirinden farklı hikayelerle dinleyicileri tarihte yolculuğa çıkartacak. Geçmişle günümüz arasında köprüler kurarak Ramazan kültürünü yaşatmaya çalışan Sunay Akın’ın “Mahya Işıkları” etkinliği kapsamındaki meddah sunumu 10 Haziran Pazar günü saat: 21.00’de M1 Adana AVM’de düzenlenecek. Etkinlik sonrası hayranları ve ziyaretçiler ile fotoğraf çektirecek ve kitaplarını imzalayacak olan Sunay Akın etkinliğinin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here