Ana Sayfa Gündem Tepe Emlak Yatırım, değer katan konseptler geliştiriyor

Tepe Emlak Yatırım, değer katan konseptler geliştiriyor

PAYLAŞ

Tepe Emlak Yatırım, mekanlara değer katan konseptler geliştiriyor. Kiralama danışmanlığını yürüttüğü alışveriş merkezlerinde oluşturduğu konseptlerle fark yaratan Tepe Emlak Yatırım, Bilkent Center ve 42 Maslak projeleriyle öne çıkıyor.

Kurulduğu 1996 yılndan bu yana AVM yönetimi, konsept danışmanlığı ve kiralama alanlarında birçok prestijli projeye imza atan Tepe Emlak Yatırım, konusundaki uzmanlığıyla mimari anlamda ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları, kolay erişim ve dolaşım imkânı sağlayan mekanlar yaratıyor.

Tepe Emlak Yatırım’ın 1998 yılından beri mülk yönetimini gerçekleştirdiği Ankara’nın en önemli projelerinden Bilkent Center tüm yenilenme fazlarını tamamladı ve yepyeni bir çehreye kavuştu. Sanat sokağıyla sanatseverlerin, çocuk oyun alanıyla çocukların ve ebeveynlerinin, eğlence mekanlarıyla gençlerin, güvenli ve kolay dolaşım imkanıyla herkesin gözde alışveriş merkezi Bilkent Center yaşam alanı olma özelliği de taşıyor. Ankaralıların gözde gastronomi mekanı Bilkent Station ile ivme kazanan Bilkent Center, yeniden yapılandırılan 16 metrekarede oluşturulan shops bölümüyle de ziyaretçilerin alışveriş beklentilerini daha çok marka ve daha konforlu alanda karşılayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Tepe Emlak Yatırım’ın 2016 yılı itibariyle deneyimli kadrosuyla kiralama danışmanlığını yürüttüğü İstanbul 42 Maslak ise alışveriş, gastronomi, tasarım, sanat ve sporu yenilikçi konseptlerle bir araya getiriyor. AVM de yer alan mağazaların yanısıra 42 Maslak bünyesinde yer alan yemeği sanata dönüştüren ödüllü Türk Lezzet Müzesi’nin ve Türk tasarımcıları tek bir çatı altında toplayan Modül İstanbul’un kiralama sürecini tamamlayan Tepe Emlak Yatırım, kiralama konusundaki mevcut deneyimlerine ek olarak farklı ve yenilikçi bir projeye daha imza atmış oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here