Ana Sayfa Gündem Under Armour’dan KKTC’ye 2 mağaza birden

Under Armour’dan KKTC’ye 2 mağaza birden

PAYLAŞ

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Under Armour’ın yeni mağazaları Girne ve Lefkoşa’da açıldı.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, mağaza açılışlarına devam ediyor. İki yılda açtığı 21 mağaza ile satış ağını hızla genişleten marka, yeni mağazalarını KKTC’nde açtı. Girne’de 500 metrekare, Lefkoşa’da ise 300 metrekarelik mağazalarında spor tutkunlarıyla buluşacak olan Under Armour’ın tüm ürün kategorileri ve segmentleri yeni mağazalarında da yer alacak.

Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Under Armour, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.

Under Armour’ın Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden sürdüğünü belirten Under Armour Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı, “Dünyanın en büyük spor ürünleri markalarından Under Armour olarak son teknoloji kullanarak tasarladığımız rahat ve konforlu ürünleri yeni mağazalarımız aracılığıyla spor tutkunlarıyla buluşturmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. KKTC’nde franchise olarak hizmete giren bu 2 yeni mağazamız ile müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here