Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Usta Dönerci’den bir şube daha

Usta Dönerci’den bir şube daha

PAYLAŞ

TAB Gıda’nın global çaptaki başarısından güç alarak yarattığı Usta Dönerci, Kayseri İpek Saray Alışveriş Merkezi’ndeki yeni şubesiyle kapılarını lezzet severlere açtı.

Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lider markası TAB Gıda bünyesinde 2013 yılında kurulan Usta Dönerci, yurt içindeki perakende ağını genişletmek üzere restoran yatırımlarına devam ediyor. Usta Dönerci, yüksek kalitede ürünlerini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek Kayseri İpek Saray Alışveriş Merkezi’nde müşterilerine hizmet vermeye başladı.
Benzersiz lezzeti, özenle seçilen malzemelerden gelen Usta Dönerci, klasik yapılış yöntemlerinden ödün vermeden uluslararası kalite standartlarında üretim yapan tedarikçilerle çalışıyor. Usta Dönerci, müşterilerine her zaman sadece doğal, katkısız malzemeler ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitleri sunuyor.

Erkan, “2018’de döner sektörüne damga vuracağız”
Dünya markası olma hedefiyle yola koyulduklarını belirten TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, “TAB Gıda olarak Türkiye ve dünyadaki deneyimimizi 2013 yılında Usta Dönerci’ye aktararak yüzde yüz yerli sermaye ile güçlü bir marka yarattık. Kurduğumuz güçlü franchise sistemimiz ve yatırımlarımız doğrultusunda ülke çapında hızla büyümeye devam ediyoruz. Bugün 50’ye yakın ilde 100’den fazla Usta Dönerci restoranı ile hizmet veriyoruz. Uluslararası standartlarda üretim yapan tedarikçilerle çalışıyoruz ve Türk damak tadına uygun lezzetler geliştiriyoruz. Ulusal pazarda kısa sürede başarıyı yakalayan Usta Dönerci bir dünya markası haline geleceğinden kuşkumuz yok. Yüksek kalite ve lezzet standartları ile döneri mümkün olan en uygun fiyata, hızlı bir şekilde sunmayı amaç edinen Usta Dönerci’nin 2018’de döner sektörüne damga vuracağına inanıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here