Ana Sayfa İNDEKS Vakko Vakko’dan yeni yıl hediyeleri

Vakko’dan yeni yıl hediyeleri

PAYLAŞ

Özel gün hediyelerinin vazgeçilmezi Vakko bu yeni yılda da farklı zevklere hitap eden, birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor. Çay ritüelini Vakko dokunuşu ile yepyeni bir boyuta taşıyan Vakko Tea Atelier ve günümüzün modern koku kodlarını kendine özgü zarafetiyle yorumlayan Vakko Eau de Cologne, Vakko’nun en özel yeni yıl hediyeleri arasında yer alıyor.

Nesilden nesile özel gün hediyelerinin vazgeçilmez adresi Vakko, büyük bir heyecanla hazırladığı eşsiz armağan seçenekleriyle yepyeni bir yılın ilk anlarına eşlik ediyor. Vakko ailesinin en yenisi Vakko Tea Atelier ve Vakko Eau de Cologne, Vakko şıklığındaki sunumları ile çok zarif bir hediye alternatifine dönüşüyor. Hediye vermenin bir sanat olduğu Vakko geleneği, özel ürünleri ve zarif hediye paketleriyle de hediyeyi unutulmaz kılıyor.

Çayın büyülü dünyasına yolculuk: Vakko Tea Atelier
Ayrıcalıklı bir dünya ve yaşam tarzı sunan Vakko’nun en yenisi Vakko Tea Atelier, yeni yıl hediye alternatifleri arasında, sunduğu deneyimle farklılaşıyor. Özel harmanlanmış Morning Tea, Tea Time, Dream Tea, Mind & Body, Masala Tea ve karışımsız Connoisseur White ve Connoisseur Black ile yudumlayanları, çayın büyülü dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Vakko Tea Atelier’in lezzetleri tek tek ve 7’li set olarak özel kutusunda satışa sunuluyor.

Bir klasiğe Vakko dokunuşu: “Vakko Eau de Cologne”
Vakko Eau de Cologne, ferah kokuları ve Vakko asaletini yansıtan şık sunumuyla yeni yıl için çok özel bir hediye alternatifi oluyor. Vakko Eau de Cologne, Turunçgil ailesinin en taze ve özel kokulu meyvelerinden yaratılan Tangerine & Mandarine, bergamot ve limon ferahlığına Riga Amber, karanfil ve tarçın gibi baharat notalarıyla Retro Gardenia, Sedir ağacının zarif kokusuyla Bois de Cedre Atlas ve bergamot, karanfil, sümbülteber özüyle White Suede Musk’dan oluşan 5 farklı kokusuyla büyüleyici bir ferahlık hissi yaratıyor.

Vakko, yeni yılda da birbirinden özel hediyeler ile hayata değer katmaya ve anları unutulmaz kılmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here