Ana Sayfa İNDEKS 17 Burda AVM 17 Burda’dan Sevgililer Günü’nde pırlanta kolye hediye

17 Burda’dan Sevgililer Günü’nde pırlanta kolye hediye

where can i buy arimidex and nolvadex 17 Burda AVM, Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirdiği kampanya ile pırlanta kolye hediye ediyor. 17 Burda AVM, bu özel hediyesi ve hazırladığı eğlenceli digital oyunla ziyaretçilerine Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşatıyor.

how many people on dating sites are married Esas Gayrimenkul tarafından açıldığı günden bu yana Çanakkale’yi eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren Esas 17 Burda AVM, Sevgililer Günü’ne özel kampanyası ile ziyaretçilerine pırlanta kolye hediye ediyor.

11 – 17 Şubat tarihleri arasında Esas 17 Burda AVM’ den aynı gün içerinde 150TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçiler, danışma noktasında kaydını yaptırarak dijital olarak oynanacak Sevgililer Günü oyununa katılma fırsatını yakalayacaklar. Her günün sonunda en yüksek puanı alan şanslı ziyaretçisine pırlanta kolye hediye edecek olan Esas 17 Burda AVM, Sevgililer Günü heyecanını, ziyaretçilerine doyasıya yaşatacak.

Sevgililer Günü ruhunu yaşamak ve yaşatmak isteyen ziyaretçiler, Esas 17Burda AVM’ nin özel kampanyası ile unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here