Ana Sayfa Gündem Adidas Originals İstinyePark açılıyor

Adidas Originals İstinyePark açılıyor

Originals markasıyla mağazalaşmaya devam eden adidas, İstanbul’daki üçüncü adidas Originals mağazasını İstinyePark’ta açıyor

Moda tarihine damga vuran adidas tasarımlarını, ikonik özelliklerini koruyarak bugüne taşıyan ve de geleceğe yön veren yeni tasarımlarla trend öncüsü olan adidas Originals, şehre yayılmaya devam ediyor.

adidas’ın mirasını ve felsefesini bugüne taşıyan adidas Originals, Palladium ve Nişantaşı mağazasından sonra İstanbul’u ele geçirme stratejisi (Key City Attack) kapsamında, Demsa Group işbirliğiyle İstinyePark’ta da konumlanıyor.

5 Ağustos tarihinde kapılarını açacak ve toplam 85 metrekare alana yayılacak adidas Originals İstinyePark, ikonik markanın tüm koleksiyonları ile günlük yaşam stilinin ruhunu yansıtarak farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Perakende dünyasının önemli global markalarından biri olan adidas’ın Originals markasıyla yapacağı yatırımlara devam edeceklerini söyleyen adidas Kıdemli Pazarlama Direktörü Birim Gönülşen Özyürekli, “İstinyePark bizim için önemli bir lokasyon, modayla ve tasarım dünyasıyla iç içe olacağımız bir satış noktası daha kazanıyoruz. Mağazada adidas Originals ürün gamında olan birçok model, renk çeşitliliğiyle yer alacak. adidas Originals mağazalarının önümüzdeki ilkbahara kadar 10 adede ulaşmasını hedefliyoruz” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here